Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.díl Krásné štěstí? .. Možná

29. 10. 2010

 Ahoj jmenuju se Petra a je mi 16. Bydlím s rodiči v LA ale moje rodné město je Praha. Miluju svoje kámoše a svůj tanec.Zkouším různé castingy v reklamách atd.. jen abych co nejvíce ukázala jak jsem v tanci dobrá a že mě baví proto také studuju soukromou konzervatoř. Mám dlouhé hnědé vlasy, hnědé oči a nemám zrovna ploché břicho ale i tak si myslím že nejsem uplně tlustá.

 

Je sobota ráno, stojím v koupelně a čistím si zuby když najednou '' Petróó pojd' dolů, ale rychle než ti to smažu, řve na mě moje mladší sestra Veronika ''Ježiš co je? " povídám '' Neremcej a pojd' " řekne Verča. Přijdu kní a valím oči - JUSTIN BIEBER HLEDÁ TANEČNÍKY PRO SVOJÍ WORLD TOUR PO CELÉ AMERICE A EVROPĚ.
'' Wááu! , kdy je konkurz? " ptám se protože mě to docela zajímá '' Zítra v 10:00 " ,, Půjdeš tam? " ptá se Verča. '' Uvidíme, jdu k Nele čááu '' a odcházím za mojí kámoškou.
V parku si o tom s Nelou povídám a ta mě uklidňuje že to dám a budu to mít jistý.
'' Nelo já nevim, zdá se mi že se tam zítra něco stane, něco víc " povídám v zamyšlení '' Na co narážíš? '' řekne Nela a kouše si nehty '' Uvidíš, ale až si přestaneš kousat ty nehty víš že to nenávidím " povídám celá rozčílená protože kousání nehtů úplně nenávidím. Ještě sme šli s Nelou na zmrzku a já pak hurá domů.

 

Druhý den zaspím jako na potvoru, rychle se obleču, nasnídám stíhám napsat Nele, a rychle utíkám na autobus. Vejdu do tělocvičny a otevře se mi huba dokořán. V sále čeká asi 200 tanečníků a přicházejí další. '' Horší už to snad být nemuže " povídám, a jdu k nějakýmu stolu kde seděj organizátoři akce, a rozdávaj čísla které musíme mít na sobě během konkurzu.
Najdu si nějaké pěkné místo v rohu a čekám na zahájení. '' Ahoj máš tu volno? " odtrhnu oči od mobilu, a podívám se vzhůru na nějakou pěknou blondýnku s modrýma očima co se na mě právě usmívá. '' Ahoj no jasně sedej " .. '' Díky" .. '' Jsem Alice " '' Já jsem Petra '' Najednou začne mluvit nějakej chlápek do mikrofonu at se všichni připravý že začneme.
''Další je na řadě Petra Vacková, postavím se, procpu se kolem všech lidí co tam seděj a zíraj na mě a jdu až před porotu abych si vylosovala písničku, tak konečně vidím Justina Biebera jak mi podává pytlík kde jsou papírky s písničkama.
Když se mu podívám do očí vidím jak jsou tak krásně čokoládově hnědé plné radosti a nadšení, a v tom se na mě podívá a naše oči se střetnou a mnou projede husina rychle upřu oči směrem na pytlík a vylosuju si písničku od Chrise Browna - Wall To Wall.Zazněj první tóny já se trošku pohybuju a pak to roztáčím, že si ani nevšimnu že už písnička končí, ukloním se a s potleskem ostatních tanečníků si jdu sednout. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< červen / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 23044
Měsíc: 85
Den: 2